بلاگ

کفش چرم را بیشتر بشناسید

خرید کفش چرم

کفش چرم

کفش‌ چرم از محبوب‌ترین و پرطرفدار‌ترین نوع کفش و استایل روزمره است.

که علاوه بر محافظت از پا و راحتی، دارای دوام بالا و استحکام کافی است. ولی به دلیل قیمت بالا( در مقایسه با سایز نمونه‌های صنعتی) مردم کمتر به سراغ آن‌ها می‌روند!!

اما باید یادمان باشد که مزایای خرید چرم بسیار بیشتر و مهم‌تر از قیمت بالای آن است. ویژگی‌هایی مثل تنفس، سبکی و راحتی کفش چرم، بوی خوب و… میتواند دلیل برتری خرید چرم را نسبت به مشابه صنعتی آن ثابت کند.

در اینجا توضیح خواهیم داد که چه ویژگی‌هایی باعث می‌شود شما کفش چرم را انتخاب کنید و چگونه مشود که کفش چرم اصل را از چرم های مشابه صنعتی تشخیص دهید. موضوعاتی که برسی میشود عبارت‌اند از:

سبکی و راحتی/ استحکام و دوام بالا / تنفس چرم / نحوه تمیزکردن کفش چرم / طرفداری چرم از محیط زیست / چرم تبریز / نامیرا بودن چرم طبیعی / انواع چرم طبیعی / استایل چرمی / متناسب کردن فرم پا / ضد آب بودن و مقاومت چرم در برابر آب / راحتی و سبک بودن کفش چرم / و …

سبکی و راحتی

کفش‌ چرم به دلیل طبیعی بودن و برخورداری از مواد طبیعی وزن مناسب برای قدم برداشتن را دارند.  

همچنین این کفش‌ها برای پیاده روی و حتی برای مراسم‌های رسمی نیز مناسب هستند.

از انجایی که در بسیاری از فضاهای اداری و رسمی اعتماد به نفس بسیار مهم است و راحتی پاهایتان در اینجا حرف اول را می‌زنند، مخصوصا برای خانم‌ها که چرم زنانه به کمکشان خواهد آمد.

استحکام و دوام بالا

برخلاف برخی از کفش‌های صنعتی، کفش چرم استحکام بالایی دارد.

که می‌توانید از فروشگاه‌ها بخواهید که برای خرید کفش چرم آن را برای شما ضمانت کنند. اتفاقی که در ویزلند می‌افتد و شما میتوانید به راحتی و اطمینان کامل خرید کنید.    

تنفس

بله چرم طبیعی تنفس می‌کند!!! عجیب ولی کاملا واقعی، کفش شما می‌تواند کاملا از میان روزنه‌هایی که دارد تنفس کند.

این موضوع برای راحتی شما بسیار مهم است چون می‌تواند هوای تازه به پوست پای شما برساند.

همین خاصیت باعث انتی باکتریال بودن و خنک شدن پای شما را در فصول مختلف سال فراهم کند. همچنین از بوی بد پای شما جلوگیری می‌کند.

به راحتی تمیز‌ می‌شود

کفش چرم به راحتی یک واکس بی‌رنگ تمیز می‌شود. به دلیل تنفس کفش چرم حتی دیگر نباید نگران خشک شدن چرم بعد از شستشوی آن باشید.

گاهی می‌توانید کفش‌هایتان را با یک دستمال مرطوب تمیز کنید ولی بهترین روش تمیز‌کردن کفش چرم استفاده از واکس‌ها و تمیزکننده‌های بدون پارافین و بی رنگ هست. که در ادامه برای تمیز کردن کفش‌ چرم بیشتر توضیح خواهیم داد.

راحتی تمیز کردن چرم به شما این اطمینان را خواهد داد که بعد از خرید چرم دیگر دردسری برای تمیز کردن کفش‌هاتان نخواهید داشت.

 

 

طرفدار محیط زیست

خرید کفش چرم می‌تواند به محیط زیست کمک کند. چراکه الیاف مصنوعی باعث تولید گاز‌های مضر می‌شود.

چون دوام اکثر چرم‌های صنعتی پایین است، باعث تولید و خرید بیش از حد آن می‌شود و همین امر نیز به طبیعت ضرر جبران ناپذیری خواهد زد.

چرم طبیعی بدون استفاده از هیچ نوع ماده شیمیایی باعث حمایت این چرم از محیط زیست می‌شود.

 

 کفش چرم مرگ ندارد!

همه ما اصطلاحا این جمله را شنیده ایم که می‌گویند: کفش چرم مرگ ندارد.

 این یکی از بهترین ویژگی‌های کفش چرم نسبت به مشابه‌های صنعتی ان است. که شما را راغب به خرید آن می‌کند.

همه ما کفش چرم تبریز را می‌شناسیم که علاوه‌بر ما تمام جهان نیز این چرم را می‌شناسند و یکی از هزار دلیل برتری آن دوام و مقاومت کفش چرم است.

برای خرید چرم باید انواع آن را بشناسید :

1.چرم از جنس پوست گاو

2.چرم از پوست گاومیش

3.چرم از پوست بز

4. چرم از پوست گوسفند

چرم گاو:

چرم گاو از مهمترین نوع چرم با قیمت مناسب است. از چرم گاو برای تولید کیف چرم و کفش چرم و همینطور اکسسوری‌های چرمی استفاده می‌شود و دارای استحکام و کیفیت مناسبی هستد. چرم گاو را معمولا بر اساس سن جنسیت و وزن آن دسته بندی می‌کنند

چرم گاومیش:

پرطرفدارترین نوع چرم،چرم گاومیش است که چرم بسیار جذابی است و در انواع طیف‌های رنگی وجود دارد. اگر از این نوع چرم به خوبی مواظبت شود میتواند بالای 5 سال دوام بیاورد.

چرم بز:

چرم بز یا چرم مراکشی از چرم‌های لطیف است که در ساخت کیف پوس یا استر کیف و کفش چرم بکار می‌رود. همچنین ناگفته نماند که این نوع چرم قابلیت ضد آب بودن را نیز دارد. چرم به طور کلی بر اثر رطوبت زیاد و گرما تغییر شکل می‌دهد. چرم بز به علت لطافت زیادی که دارد باید از کرم مرطوب ککنده ، محلول ضدعفونی کننده و گریس دور باشد و همچنین اگر می‌خواهید آن را تمیز کنید باید با دستمال نمدار روی آن بکشید.

چرم گوسفند:

چرم گوسفند در منسوجات استفاده می‌شودو مثل چرم بز بیشتر برای استر داخلی کیف و کفش چرم و البسه چرم استفاده می‌شود. این نوع چرم دربرابر حرارت و الکتریسه مقاوم است و از خاصیت آن بیرون کشیدن عرق از پوست است.

 

یادتان باشد که اگر از محصولات چرمی خود به خوبی مراقبت کنید و واکس‌های مخصوص به آنها بزنید میتوانند بالای 10 سال عمر کنند.

با کفش چرمخوش استایل تر شوید.

زیبایی، تنوع و استایل کفش چرم غیر قابل انکار است. با کفش چرم علاوه‌بر تمام ویزگی‌های گفته شده به شما یک استایل زیبا می‌بخشد که می‌توانید همیشه خوش‌پوش و مدرن یا کلاسیک یا وسترن باشید. برای شما مقاله ای در نظرگرفته شده که به طور کامل به موضوعات استایل و ست کردن لباس‌هایتان با کیف و کفش چرم کمک می‌کند و می‌تواند در خرید کفش چرم کمک بزرگی به شما بکند.

کفش چرم و البسه چرم میتواند به شما استایلی لوکس بدهد و همیشه به عنوان یک کالای لوکس در نظر گرفته می‌شود و استایل خاصی به شما می‌دهد. ا

بوی خوب

در تشخیص چرم اصل و چرم صنعتی مشکل دارید؟ فقط کافی است کفش چرم را بو کنید. آن وقت بوی دلنشین کفش چرم را حس می‌کنید و می‌توانید به راحتی این دو محصول را از هم تشخیص دهید.

مواد سازنده کفش چرم صنعتی از مواد شیمیایی ساخته شده است و همین موضوع باعث می‌شود که بوی خوبی در آن ایجاد نشود.

تنفسی که در کفش چرم ایجاد می‌شود مانع عرق کردن پا می‌شود، عرق پا معمولا باعث می‌شود که بوی بد در کفش ایجاد شود و از کیفیت کفش‌هایتان می‌کاهد. ولی کفش چرم با قابلیت جذب رطوبت بالا مانع ایجاد بوی بد در کفش چرم می‌شود.

 

تناسب به فرم پا

با خرید کفش چرم شما می‌توانید به پاهای خود فرمی مناسب بدهید و با مرور زمان کفش چرم شما کم کم فرم و قالب پای شما را خواهد گرفت.

با پوشید کفش‌های صنعتی یا پلاستیکی کفش در مقابل فرم پاهای شما مقاومت کرده و به سختی به پاهای شما فشار وارد می‌کند که می‌تواند با مرور زمان و قدم برداشتن شما احساس درد و ناراحتی بکنید. در حقیقت کفش‌های چرم صنعتی به هیچ ‌وجه تغییر نمی‌کنند و اگر هم تغییری صورت بگیرد جزئی و خیلی کم است.

شاید این موضوع را بپسندید و فکر کنید که این چیز خوبی است. ولی باید یادتان باشد که فرم پای هیچ کس دقیقا شبیه به هم نیست و کفش چرم طبیعی میتواند قالب شخصی پای شما را فراهم کند.

مقاومت در برابر آب

کفش چرم در برابر آب مقاوم است.  این موضوعی است که خیلی‌ها از آن بی اطلاع بودهآند یا به درستی از آن اطلاع نداشتند .یک سری از کفش‌های‌ چرم از ابتدا ضد آب و یا حداقل مقاوم در برابر آب هستند. که در برند ویزلند ما به آنها کفش چرم شِبرو می‌گوییم. 

 البته باید حواستان باشد که خیلی از چرم‌ها این قابلیت را ندارند و حتما باید واکس مخصوص و یا اسپری ضد آب به آن‌ها زده بشود تا خاصییت ضد آب را پیدا کنند. ما این کفش‌ها را در برند ویزلند به نام‌های نوبوک،هورس، کریزی و روستیک شناخته میش

شما باید هنگام انجام برخی از کارها یا سفرها و طبیعت‌گردی‌ها کفش را استفاده کنید که پاهایتان را دربرابر رطوبت، خشک نگه‌ دارد. با خردی کفش چرم شما می‌توانید مطمئن باشید که هیچ اتفاقی برای کفش‌ها و پاهای شما نمیوفتد.

با کفش چرم راحتی را تجربه کن

کفش چرم به دلیل متریال و ساختار و بافت طبیعی تجربه‌ای از راحتی را برای شما به وجود می‌آورد که هیچ وقت آن را تجربه نکرده‌اید.

اگر نگران قدم‌هایتان هستید و به دنیال خرید چرم طبیعی و همچنین خرید چرم تبریز اصل می‌گردید که هم راحتی را برای شما به وجود بیاورد و هم قیمت مناسب داشته باشد کفش‌های ویزلند را امتحان کنید. مطمئن باشید که لبخند بر لب‌های شما می‌آورد.

و هنوز تمام نشده…

درسته که کفش‌ چرم معمولی مثل کفش‌های مخصوص، ایمنی شما را تضمین نمیکند. چراکه کلاهک انگشتی استیل و محافظ جلوی کفش را ندارند.

ولی کفش‌ چرم به دلیل الیاف طبیعی می‌تواند در برابر حرارت‌های جزئی و مایع داغ و سقوط اشیائ کوچک از پاهای شما محافظت کند. البته باید به نوع چرم و نوع قالب کفش چرم که بالا توضیح داده شد توجه کافی کنید.

همه‌ی این ویژگی‌ها برای شماست که راحت‌تر خرید کنید و راحت‌تر جنس کفش چرم را بشناسید. شناخت جنس کفش‌هایتان مهم است چراکه دیدیم هم در استایل و هم در سلامت پاهای شما تاثیر گذار است.

خرید کفش چرم سرمایه است برای ما که به سلامت خود و البته استایل خود اهمیت می‌دهیم. حتی بانوان گرامی با خرید چرم زنانه می‌توانند در محل کار خود فشار کمتری را روی پاها و کمر خود احساس کنند و برای مدت طولانی روی پاهایش بایستند.

ما افتخار می‌کنیم که با تولید کفش از مرغوب ترین نوع چرم که در جهان شناخته شده است  تحت عنوان برند ویزلند برای سلامتی شما مبارزه می‌کنیم و شما هم سفیر‌های ما هستید. و ما همیشه با افتخار از شما یاد می‌کنیم.

 

آیا به دنبال خرید کفش چرم با کیفیت هستید؟ همیشه این مشکل برای همه ما پیش می‌اید وهمیشه تشخیص کفش چرم با کفش‌ای مدهای صنعتی مشکل است.  شباهت این دو مدل چرم که شباهت زیادی معمولا در بسیاری از مواقع باهم دیگر دارند همیشه دردسر ساز بوده است.

ما اینجاییم با یک تیم حرفه ای و مجرب تا شما را با مشاوره رایگان و معرفی محصول، شما را از این دردسر مشکل ساز نجات دهیم. مدل‌ای ویزلند بسیار زیاد است و دنیایی پر از رنگ و طیف در ابعاد وسیع از کیف و کفش چرم برای شما اماده کرده است و حالا راهی ساده برای دیدن این دنیای رنگی سایت و اینستاگرام یا حضور در فروشگاه کیف و کفش چرم ویزلند در آرتمیس فرمانیه است. برای دیدن مدل‌های بیشتر می‌توانید اینستاگرام و سایت ویزلند را تماشا کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *