بلاگ

ویزلند؛ اولین برند مردمی

فروشگاه کیف ، کفش ، کوله ، جوراب ، واکس و اکسسوری ویزلند فرمانیه

 ویزلند یک برند مردمی است و تنها وظیفه خودش را خدمت رساندن به استایل و بی نیاز کردن جامعه از برندهای خارجی میداند. جامعه ویزلند الان بسیار بزرگ است  و باعث افتخار همه ی ما ایرانی ها شده است. برند 5 ساله ویزلند با مدیریت اقای آرش حسامی، کارآفرین برتر ایرانی توانست میان فارسی زبانان ایرانی و حتی خارج از ایران مطرح شود.

و ویزلند فرمانیه که طرفداران زیاداری در میان کل شعب ویزلند سراسر جهان دارد در خدمت شماست تا شما مناسب ترین کیف و کفش را انتخاب کنید

کیف و کفش ویزلند نیاز به توضیح ندارد کافی است یک بار آن ها را در آغوش بگیرید تا وابستگی شدیدی به آن پیدا کنید. ویزلند معتقد است که با شخصیت دادن به استایل و کیف و کفش میتواند آنها را زنده کند. در ادامه دراین باره بیشتر میخوانیم:

  1. ویزلند چگونه متولد شد؟

  2. آرش حسامی؛ کارآفرین برتر

  3. کیف و کفش ویزلند

  4. سفیر ویزلند کیست؟

  5. چگونه میشود به موفقیت رسید؟

  6. گوزن و ویزلند فرمانیه

  7. صحبت آخر…

ویزلند چگونه متولد شد؟

ویزلند یک برند تازه تاسیس است که حدود 5 سال از تولدش میگذرد. این برند در ابتدا با وجود آرش حسامی( موسس ویزلند) در باغ سپه سالار،بازار کیف و کفش تهران، شروع به فعالیت کرد و به علت قیمت مناسب و ساختار و نوع چرم و البته کیفیت مناسب چرم و زیره به سرعت میان جوامع هنرمند و آرتیست جا افتاد و بعد از آن شاهد پیشرفت و تقاضای بسیار زیاد تمام افراد جامعه بود.

گاهی پرسیده میشود که ویزلند به چه معناست؟! جواب بامزه ای که میشود داد این است: سرزمین کفش دوزک ها!! شما در دنیای ویزلند پا به سرزمین سوسک های دوست داشتنی خواهید گذاشت. و انها را برای یک سفر طولانی انتخاب می کنید. نه انها شما را تنها میگذارند و نه شما نباید انها را تنها بکذارید.

ویزلند فقط یک برند نیست. شما از لحظه ای که پا در فروشگاه ویزلند میگذارید. متوجه صمیمیت فروشنده ها و خدمت رسانی مهربانانه انها میشوید. و الان هم بخاطر پیشرفت تکنولوژی ما شبانه روز در هر وقتی که شما بخواهید ویزلند آنلاین در خدمت شما است تا شما را راهنمایی کند و کمکتان کند تا انتخاب درست تری داشته باشید.

ویزلند فرمانیه این سایت را برای راحتی شما درست کرده است. تا در هر لحظه از شبانه روز با اطمینان خرید کنید. اینجا یک فروشگاه انلاین برای محصولات برند ویزلند، گریفین، پانیسا، و خیلی از برند های کوچک و بزرگ است.

آرش حسامی؛ کار آفرین برتر

آرش حسامی متولد دی 1368 جزو جوانان موفق سال و کار آفرین برتر و صاحب امتیاز برند کیف و کفش ویزلند است. کسی که در مدت کوتاهی توانست هم خودش و هم برند ویزلند را محبوب استایل دوستان کند. او برای چند سال برند ویزلند را برند برتر ایرانی کرد. تا الان حدود 68 شعبه(که در حال افزایش است) در تمام شهرستان های ایران و البته چندین شعبه در خارج از ایران را دایر کرد تا ویزلندی ها در هر نقطه ی جهان به کیف و کفش بامزه ویزلند دسترسی داشته باشند.

آرش حسامی خانواده ای بزرگ شد که پدر آن خانواده از کفاش های قدیمی تهران است.  جوانی پر از شیطنت داشت(به گفته خودش در یکی از مصاحبات تلوزیونی) و در سالی به فکر تحول در بازار ایران افتاد. او به همراه برادر کوچکترش امین حسامی( موسس برند گریفین) نیازی را در جامعه پدید آوردند و خودشان هم توانستند به این نیاز پاسخ دهند. ابتدا در بازار کفش تهران، باغ سپه سالار، و بعد در تمام نقاط ایران ویزلند و گریفین را بزرگ کردند. راه سختی بود.

در برنامه میدان، پخش از شبکه 3 صدا و سیما، آرش حسامی گفت که بعضی ها شب ها میمیرند و بعضی ها روز ها؛ من و امثال من شبانه روز میمیریم.او از اینکه همیشه در تلوزیون و سریال های تلویونی کفاش ها را آدم به بنبست رسیده متصور میشوند بسیار ناراضی است. دفتر کار ویزلند و کارگاه ویزلند حالا دیگر مثل سریال ها یک محیط مخرب و افسرده کننده نیست.

هدف آرش حسامی در ویزلند پرداختن به آرزوی جوانان است. هر جوانی که آرزوی پیشرفت دارد میتواند به ویزلند بپیوندد. عکاس، مدل، گرافیست، طراح، فروشنده، کفاش و…

جالب است بدانید که ویزلند برای تولید هر جفت کفش دستدوز 100 نفر ازین پرسنل را مشغول به کار میکند ، و جالبتر میشود اگر بگویم که این ها به غیر از عوامل جلوی صحنه مثل فروشنده ها شامل طراحان و ادمین های ویزلند هم می شوند.

همین است که ویزلند و آرش حسامی همراه هم جزو کار افرینان برتر هستند.

کیف و کفش ویزلند

کیف ها ، کفش ها ، بوت ها و کوله های  ویزلند همگی از متریال با کیفیت و بصورت دستدوز تولید میشوند. برخی از چرم طبیعی و برخی هم چرم صنعتی که این مدل از چرم ها، چرم کارخانه ای یا صنعتی، مخصوص طبیعت دوستان و وگان ها تولید میشوند. چرم های صنعتی ویزلند معمولا دارای چاپ های بامزه هستند که هر کدام اسم ها و کارکتر های خاصی داند. کفش بوت و نیم بوت هایی با اسم های لئون و ماتیلدا، سفر ، لیلی و مجنون، سالوادور دالی و … .

همچنین در کیف ها و کوله های ویزلند هم اسم های جذابی را پیدا میکنید: خسته، حسش نیست، یک بوم و دو هوا، فضایی و الوان یا شهرزاد

جالب قضیه اینجا است که این اسم گذاری با مزه را مخاطبین پیج انجام میدهند.

کافی است به پیج اینستاگرام ما سر بزنید و برای هر مدلی که تازه تولید میشه اسم گذاری کنید. اسم شما در صورت تایید بر روی محصول قرارا میگیرد و همان محصول را به شما هدیه میدهیم.

چرم های مورد استفاده

چرم های طبیعی ویزلند را متریال های متفاوتی تشکیل میدهد تا برای هرسلیقه ای مناسب باشد. چرم های قدیمی پتینه، روستیک، یا چرم های واکس خور شبرو و همیشه شیک یا چرم های خاص فندکی و هورس و کریزی هورس  میتوانند از انتخاب های شما برای کیف ، کفش ،بوت یا کوله شما باشد.

سفیر ویزلند کیست؟

ویزلند از ابتدای تولدش تا الان، بدون هیچ تبلیغی به پیشرفت ادامه میدهد. روز به روز هنرمندان و مردم بیشتری به علاقه نشان میدهند و افراد بیشتری را به ویزلند دعوت میکنند. به تمامی ویزلندی ها سفیران ویزلند گفته میشود.

عکاسی های پیج همگی با سفیران ویزلند انجام میشود تا هرچه بیشتر ارتباط بین ویزلند و شما صمیمی تر شود. البته شما هم میتوانید سفیر ویزلند باشید. چگونه؟ فقط کافیه که یک  محصول ویزلندی از ما خریداری کنید و بعد یک عکس با کیف و کفش ویزلند را برای پیج اینستاگرام یا شماره واتس اپ پشتیبانی بفرستید تا عکس شما با افتخار در پیج ویزلند فرمانیه استفاده شود و از سفیران ما در این دنیای بامزه ویزلندی باشید.

همه ی عکس های شما در اینستاگرام با هشتگ #ویزلند_فرمانیه_جز_شما_سفیری_ندارد و هشتگ #ویزلندآرت قابل مشاهده است. این کفش های همراهان شما در مسیر پر فراز و نشیب زندگی هستند و انها اماده اند که به شما خدمت کنند و در تمام جاده زندگی هم قدم شما باشند.

آرش حسامی و دیدگاه او راجع به موفقیت

در یک کلام باید بگویم که اول یک هدفی را انتخاب کنید و بعد برای لحظه به لحظه اش تلاش کنید.

هیچ وقت یک شبه نمیشود به موفقیت رسید. اتفاقی که ما میبینیم که شخصی به موفقیت رسیده است و تصور میکنیم این موفقیتش به صورت معجزه اسا و یک شبه به وجود اماده است ولی او راه زیادی را طی کرده است تا به جایی برسد و شما او را ببینید. قدم های خودتان را کوتاه بردارید و بعد بوووم؛ موفقیت در آغوش شماست.

 موفقیت ویزلند اینگونه بود که نیازی را در یک جامعه بوجود اورد و سپس به آن پاسخ داد. هدف خود را از میان میلیارد ها گزینه انتخاب کنید و برای رسیدن به آن شک نکید.

گوزن و ویزلند فرمانیه

ویزلند فرمانیه، که همه ما را با لوگو و نقاشی گوزن تک شاخ میشناسند، شعبه برتر ویزلند در کلیه شعب( از نظر مشتریان) با سابقه 3 ساله در خدمت شماست. تیم ویزلند فرمانیه همواره در تلاش است که به مشتریانش خریدی دلپذیر را همراه با حس و حال متفاوت تقدیم کند.

 تیم آنلاین و همچنین فروشندگان ویزلند فرمانیه با تسلط بر دانش  استایل روز و همچنین رنگ شناسی شما را تا بهترین انتخاب همراهی میکنند.

خلق خوب ، حوصله زیاد و سرویس دهی مطلوب مشتری سرلوحه کاری فروشگاه فرمانیه است.

در ویزلند فرمانیه شما میتوانید علاوه برانتخاب کیف و کفش ویزلند میتوانید محصولات برند گریفین و پانیسا را نیز انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که ویزلند فرمانیه حامی تمامی برند های تازه تاسیس یا برند های کوچک شخصی که میخواهند محصولاتشان بیشتر دیده شود است.

شما هم اگر میخواهید برندتان بیشتر دیده شود میتوانید به شماره واتس اپ پشتیبانی ویزلند فرمانیه پیام دهید.

نگران خریدتان از ویزلند فرمانیه نباشید. اگر مدل و رنگ و سایز مناسب شما نبود ما تا 72 ساعت محصولی که خریداری کرده اید را با مدلی دیگر تعویض میکنیم تا نگرانی شما از خرید انلاین رفع شود.

*با لبخند پس گرفته می شود *

 علاوه براین تا 6 ماه به صورت رایگان محصولات شما را گارانتی خواهیم کرد و تا وقتی که محصولات ویزلند هم قدم شما هستند تعمیرات کیف و کفش ویزلندی شما را قبول میکنیم.

بهترین مزیت خرید  که در ویزلند فرمانیه وجود دارد. تخفیفات ویژه مشتریان ویزلند فرمانیه است. به این صورت که بعد از خرید 10 درصد  مبلغ خرید شما اعتبار شما برای خرید بعدی کیف و کفش از ویزلند فرمانیه است .

افتخار ما دیدار مجدد شما سفیران ویزلند است.

صحبت آخر…

این که ویزلند محبوب شما شده است باعث افتخار ما است. خرید آنلاین تجربه جدید است که ویزلند آن را راه اندازی کرده است تا شما راحت تر ببینید انتخاب کنید و در نهایت خریداری کنید. راه دشواری بود ولی در نهایت به کمک شما ما توانستیم تا در تولیدات ملی حرف اول را هم در طراحی و هم در قیمت بزنیم و در مقابل رقیبان خارجی سرفراز شویم.

مدل ها و عکس های بیشتر در پیج ایستاگرام ما موجود است و موزیک های ما در کانال تلگرام آپلود می شود.

اگر تمایل به مشاوره و پشتیبانی دارید با بخش پشتیبانی واتساپی ویزلند فرمانیه در تماس باشید.

و در آخر از شما ممنونیم که با نظرات و انتقادات به بهبود عملکرد این تیم کمک میکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *